Apartmány v Mathon

Potřebujete ubytování v Mathon ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Mathon. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Mathon má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Apartment Fliana.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Fliana.1 in Mathon features accommodation with free WiFi, 500 metres from Mathon. Guests have a private balcony. The apartment has a cable TV, 1 bedroom and a living room.


2. Apartment Fliana.2 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Fliana.2 offers accommodation in Mathon, 500 metres from Mathon. Guests have access to free WiFi. The apartment has 1 bedroom, a TV with cable channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher.


3. Apartment Fliana.3 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Mathon, 500 metres from Mathon, Apartment Fliana.3 features a living room with a TV, and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony.


4. Apartment Fliana.4 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated 500 metres from Mathon in Mathon, Apartment Fliana.4 offers accommodation with a kitchen. Guests may enjoy free WiFi. This apartment has a balcony, a living room and a TV.


5. Apartment Fliana.5 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Mathon, 500 metres from Mathon, Apartment Fliana.5 provides a living room with a TV. This apartment offers accommodation with a terrace. This apartment is equipped with a living room and a fully equipped kitchen with a microwave.


6. Apartment Fliana.6 StarStarStarStar

Foto: Apartment Fliana.6
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: